Märtsikuu tegemised koolis

Alavere Põhikoolis toimus märtsikuu jooksul erinevaid tegevusi.

 

14. märtsil toimus Alavere koolis emakeelepäeva tähistamiseks etlejate konkurss. Mitmel eesti luuletajal on sel kevadel juubelimaiguline sünnipäev, nii valitigi luuletused Contra, Triin Soometsa, Sulev Olli ja Juhan Liivi seast. Nagu ikka, hindas esinejad žürii, kuhu sel korral kuulusid Maarika Kuusk, Maimu Lass ja Mari-Liis Kiviloo

 

1.-3. klass

I koht Jorgen Levkoi

II koht Oliver Jüriöö

III koht Elisabeth Ingelin Raudsepp

Ergutuspreemia Eerik Luik ja Crisdella Tees

 

4.-6. klass

I koht Tamur Linnumäe

II koht Heleri Luha

III koht Timofei Simonov

Ergutuspreemia Mirko Koval

 

7.-9. klass

I koht Marta Mättik

II koht Triinu Vaarmann

III koht Mia-Lee Sööt ja Henri Luha

Ergutuspreemia Marta Linnumäe

 

Toimus igakuine kuldvillak ja mälumäng. Lisaks oma kooli mälumängule käisid neli õpilast osalemas Kehra Gümnaasiumis toimunud Raini mälumängul.

 

Matemaatikaski oli mitmeid võistlusi, kuid nendest lähemalt saab lugeda aprillikuu kokkuvõttes.

 

Terve märtsikuu esmaspäevadel ja teisipäevadel said 6.-9. klassi õpilased omavahel võistelda võrkpallis. Olid väga põnevad kohtumised ja mõned mängud üsna tasavägised, kuid võitjaks tulid 7. klass, keda esindasid Mia-Lee Sööt, Henri Luha, Martin Mättik, Karmo Lilleväli ja Tom-Johann Volmerson. Neid õpilasi, kes parasjagu ei mänginud kaasati kohtunikeks ja punktide lugejateks. 

 

    

 

Vahepeal on toimunud mitmeid olümpiaade, kus meie õpilased saavutasid väga häid tulemusi.

  • Veebruari lõpus toimus ajaloo olümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor, kus osales 8. klassist Triinu Vaarmann, kes saavutas 7. koha. 7. klassist osalesid Mia-Lee Sööt, kes saavutas 10. koha; Henri Luha saavutas 12. koha ja Matten Kilk saavutas 15. koha. Osalesid veel 9. klassist Berit Klotsenkov ja Kadri-Liis Kivistik, kes olid samuti väga tublid. 

 

  • Märtsis toimus bioloogia olümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor, kus osales 9. klassist Berit Klotsenkov, kes saavutas 2. koha. 7. klassist osalesid Lenel Kilk, kes saavutas 5.-6. koha ja Mia-Lee Sööt, kes saavutas 32. koha. Osales veel Pille-Riin Pullerits, kes oli samuti väga tubli.

Kiiduväärt tunne, et väikese Alavere Põhikooli õpilased saavutavad nii suurepäraseid tulemusi. 

You are here: Home Teated Teated Märtsikuu tegemised koolis