Meie tegemised jaanuaris ja veebruaris

TEGEMISED JAANUARIS JA VEEBRUARIS

 

Meie tegemised jaanuaris olid üsna tagasihoidlikud.

 

Kehra Gümnaasium korraldas ühisõppenädalat jaanuaris, kuid see lükkus õpetajate streigi nädala tõttu edasi.

 

Kehra Gümnaasiumis toimus Karjääripäev KARJE 25. jaanuaril, kus osalesid neli 9. klassi õpilast. Karjääripäeval käisid neli erineva ala tegijat õpilastele kõnelemas oma valdkonnast. Peale lõunat said õpilased osaleda kahes endale meelepärases töötoas, üks töötuba kestis 45 minutit. Karjääripäeva lõpetuseks said kõik kuulata ansambli Põhja-Tallinn kontserdit.

Meie õpilased jäid väga rahule. Neile meeldisid valitud töötoad, need olid väga huvitavad olnud ja eriti vahva oli olnud see, et töötubades sai tegevusi ise läbi teha. Näiteks TEKO töötubades sai oma kätele parafiinhooldust teha ja maitsvat mokteili valmistada (mokteil on alkoholi vaba kokteil). 

 

  

 

Toimus igakuine kuldvillak 1.-5. klassile ja mälumäng 6.-9. klassile. 

 

Vahetunde saab lõbusamalt veeta järgmiselt:

Male asemel saab gomokus oma oskused proovile panna, koridorides on välja pandud kaks lauatennise lauda, mis on kõigile kättesaadav ja lisaks pakume võimalust võimlas pallimänge käia mängimas kui võimla avatud on.

 

 

Alustasime lauatennise võistlusega, mis kestab pikemat aega, et kõik võistlusel osalejad jõuaksid omavahel läbi mängida ja lõpuks välja selgitada võitja. 

 

Veebruar on teada tuntud sõbrakuu ja seda tähistasime meiegi koolis. Sellel päeval sai otsida kooli pealt südameid, teha sõbraga pilte fotoseina ees ja õhtul toimus kogu koolile Alavere rahvamajas disko, kus muusikat lasid meie omad õpilased. Disko oli väga vahva ja kaasahaarav, eriti teise kooliastmega sest peo viimasel täistunnil läks täiega tantsuks, tantsiti nii "Kes aias" kui ka "Valssi". 

 

 

Vastlapäeva puhul käisid mitmed klassid kelgutamas.

 

Veebruari esimesel nädalal käisid mõned 8. klassi õpilased õpilasvahetuse raames Kehra Gümnaasiumis õppimas. Õpilastele meeldis väga. Nad ütlesid, et neiv võeti seal väga hästi vastu, suunati ja toetati teiste õpilaste poolt. 

 

Algklassidele toimus spordihommik. Omavahel võisteldi rahvastepallis ja teatevõistluses, auhinnaks sai iga õpilane šokolaadimedali.

   

 

Toimus lauatennise finaal. 

  

 

Tähistasime Eesti Vabariigi 106. aastapäeva ühise aktusega. Õpilased etlesid, mudilaskoor laulis, rahvatantsijad tantsisid ja saime kuulda ka õpilaste klaveripalasid. Samal päeval esietendus näiteringi etendus "Kapsapea".

   

 

Koolivaheajal külastasid meie kooli kolleegid Oru Põhikoolist. Tutvustasime neile oma renoveeritud maja ja jagasime õppetöö alaseid kogemusi. 

 

 

You are here: Home Teated Teated Meie tegemised jaanuaris ja veebruaris