Tegemised koolis

Auhind koolile ja tegemised novembris, detsembris.

Oktoobris toimus üleriigiline sammuvõistlus "Sügissammud kogu Eesti Terviseradadel!", millest võtsid osa mitmed klassid ja eraldi oli võistlemas õpetajate võistkond. 

Rõõm valdas meid võistluse lõppedes. Olgugi, et Alavere Põhikool on väike, kuid võistlusel saavutasime 2. koha. Auhinnaks saime koolile kaks uut lauatennise lauda. 

Eesti mastaabis võita teisi koole on vägagi innustav ja ootame juba kevadist sammuväljakutset. 

 

 

Novembris...

 

8.-9. klassi õpilased osalesid Transpordiameti ennetuskoolitusel "Iga pidu saab kord läbi!".

Koolitusel räägiti, sellistel teemadel nagu: kaassõitja sõidukis; juht ja tema segamine; sekkumisjulgus; alkoholi tarvitanud juhiga sõitmine; turvavöö              kinnitamine.

Koolitus oli väga huvitav ja kaasahaarav ühiselt mõtlema, arutama antud teemade üle. Tagasiside õpilaste poolt oli ainult positiivne. Loodame vaid, et      koolitusest oli kasu ja õpilased jätavad need teadmised meelde ning on julged kasutama neid teadmisi. 

    

 

Kehra Gümnaasiumis toimus Raini mälumängu I voor, millest võtsid osa 4 õpilast. Osalenud õpilastele tundus viktoriin veidi keeruline, kuid huvitav. 

  

 

Toimus pildistamine koolis, pildistamas käis Pildikompanii.

 

17. novembris toimus üleriigiline uudishimupäev, mille kohta saab täpsemalt lugeda siit

 

Õpetaja Toomas käis 3.-4. kl poistega rahvastepalli võistlustel Saku Gümnaasiumis.

 

Toimus 1.-5. kl õpilastele kuldvillak ja 6.-9. kl mälumäng.

  

Väga huvitav kogemus oli 23. novembril kui vanemate klasside õpilased said osaleda projektis "Peakokk koolis", mille raames käis õpilastele toidutegemist õpetamas Stenbocki maja peakokk Timo Siim.

"Peakokk koolis" on Eesti Peakokkade Ühenduse ja Maaeluministeeriumi koostöös sündinud projekt, mille käigus Eesti peakokad külastavad põhikoole kõikjal Eestis. Peakokad viivad läbi kokandustunde 6.-9. klassi õpilastele ja kokkavad koos lastega ning tutvustavad toiduvalmistamise põhitõdesid. 

Projekti raames valmivad retseptid, mis sisaldavad ka õppevideoid. 

   

  

 

November on igal aastal oluline kuu, sest 23. novembril on kooli sünnipäev. Kool on tegutsenud 179. aastat ja nagu igal aastal, tähistasime ka sellel aastal üheskos piduliku aktusega. 

  

 

Detsember on rahulikum kuu.

 

Algklassid tähistasid igal esmaspäeval advente, kuulasid jutte ja viimasel III advendil käisid pargis, kus tegid lõket. 

 

Algklassid külastasid Viikingite külas toimuvat jõulumaad

 

7.-9. klass käisid Tallinnas Draamateatris vaatamas etendust "Luidrik".

 

Toimusid igakuine kuldvillak ja mälumäng. 

 

Viimasel koolinädalal enne jõuluvaheaega oli jõulunädal. Sellel nädalal sai koolis näha väga palju erinevaid jõulukampsuneid ja oli mõnusat jõulumeeleolu tunda. Viimasel koolipäeval oli jõuluhommik. Mida külastas jõuluvana ja saime näha, kuulata erinevaid etteasteid klasside ja ka õpetajate poolt.  

     

  

 

Detsembris kaunistasime klassiuksed jõululikuks. 

   

  

You are here: Home Teated Teated Tegemised koolis