Septembrikuu koolis

Alavere Põhikooli uus õppeaasta algas väga sportlikult. Nimelt võtsime osa üleeuroopalisest spordinädalast, mille eesmärk on tõmmata kehalisele aktiivsusele ja tervislikele eluviisidele suuremat tähelepanu.

Spordinädalal toimus esmaspäeval 25. septembril kogu koolile krossijooks Alavere pargi terviserajal. Erinevad vanusegrupid jooksid eri distantsi. 1.-3. klass jooksis 1 ringi; 4.-6. kl jooksis 2 ringi ja 7.-9. kl koguni 3 ringi. Õpilased olid väga tublid ja said spordinädala helkuri. Samal ajal õpetajad ei istunud niisama koolis, vaid olid väga head kaasaelajad raja ääres ja lõpuks võtsid ette ning läbisid raja kõndides.

Terve nädala jooksul toimusid kõikidele klassidele kehalise tundide ajal kettagolfi (discgolfi) võistlused.

Jätkame samas sportlikus vaimus ja oktoobris osalevad mitmed klassid ning õpetajad sammulugemise võistluses. Sellest täpsemalt juba järgmise kuu kokkuvõttes.

Pilte tegemistest.

You are here: Home Teated Teated Septembrikuu koolis