Jutuvestjate konkurss "Kratilood"

21. oktoobril peeti Aravete kultuurimajas üle-eestilist jutuvestjate konkurssi "Kratilood".
Jutustajal tuli esitada üks oma kodukohta tutvustav muistend ning lugu, mis sobib pealkirjaga "Ühel koolipäeval ...".
Lugude jutustamiseks oli kokku aega neli minutit.

Meie koolist osales jutuvestjate konkursil Loore Talvik 2. klassist. Ta jutustas muistendi Täijärve tekkimisest. Täijärv asub Voose külas Luurimäe lähedal. Teise loo pealkiri oli "Näljane tahvel".

Korraldajate sõnul oli sel aastal osalejaid vähem kui eelmistel aastatel. Jutuvestjaid hindas žürii, kes jagas
soovitusi, mida lugude rääkimisel silmas pidada. Kutsuti ka üles põnevaid juhtumisi kirja panema, sest järgmisel aastal oodatakse jutuvestjaid jälle mõõtu võtma.

Loore saavutas 1.-3. klassi vanusegrupis julge ja ilmeka jutuvestmisega III koha.
You are here: Home Teated Teated Jutuvestjate konkurss "Kratilood"