Õpetajate päeva tähistamine Alavere Põhikoolis

Reedel, 7. oktoobril tähistasime koolis õpetajate päeva. Sellel päeval said õpetaja ametit proovida 9. klassi õpilased, andes tunde noorematele. Lisaks tundide andmisele oli õpilastel võimalus kasutada õpetajate tuba ja söögivahetunnil süüa suures õpetajate lauas. Kaks viimast privileegi on igal aastal 9. klassi õpilaste seas eriti oodatud.

Tunnid olid sel päeval lühendatud, samas sisukad ja teistmoodi kui tavaliselt. Elevust oli palju. Mõned õpetajad tegid õpilastele vempe, külastades tunde ja käitudes kui õpilased.

2. tunni alguses kogunes kogu kool aulasse. 9. klassi õpilased esitasid humoorikaid kooliteemalisi lühisketše, mis pakkusid ka äratundmisrõõmu.

Tundidega samal ajal toimus "päris" õpetajatel õppenõukogu koosolek. Pärast seda said õpetajad panna end proovile fotojahis. Ülesandeks oli pildil toodud 9 eset kooli pealt üles leida, selle juures kas selfie või lihtsalt pilt teha. Fotojaht tekitas nii mõneski hasarti võitjaks tulla.

Oli väga tore, üllatavalt toimiv ja meeldejääv koolipäev.

You are here: Home Teated Teated Õpetajate päeva tähistamine Alavere Põhikoolis