Lugemisprojekt "Minu väike raamatukogu"

Lugemisprojekt kestab käesoleva õppeaasta lõpuni. Praeguseks on läbi loetud juba neli raamatut, kaks jääb veel lugeda. 2. klassi õpilaste üllatus oli suur, kui õpetaja teatas, et 7. märtsil külastab meid Läti kirjanik Martins Zutis. Tema kirjutatud raamatuga „Ärajäänud avastus" olid lapsed juba tuttavad.

Õpilased kirjutasid kohtumisest oma mõtteid.

Mia-Lee sõnas: „Ta on lätlane, ta oskab hästi joonistada. Ta tegi koomiksi Kassist ja Ükssarvest. Ma ei osanud teda nii järsku oodata. Külalisele meeldis meie film. Mina tegin koomiksi Kosmosemutist.“

Tom Johan arvas: „Meile tuli külla läti kirjanik, kes on kirjutanud raamatu „Ärajäänud avastus.“ Ja me näitasime talle omatehtud filmi sellest raamatust.Talle meeldis meie film. Mina joonistasin Kalmaari koomiksi.“

Matten rääkis: „Põnevusega ootasime külalise tulekut. Panime klassi korda ja aknast jälgisime tema saabumist. Kirjank astus koos tõlgiga klassi. Zutis on suur koomiksimeister, ta palus ka meil koomiksid teha. Martins Zutis andis juhised ja kõik asusid tööle. Mia-Lee, Matten, Lenel, Karmo ja Gabriela näitasid kõigile oma loomingut. Lõpuks rääkis kirjanik oma tehtud tööst. Me tänasime toreda kohtumise eest.“

Lenel: „Meile väga meeldis see kohtumine. Martins oskas väga hästi joonistada. Kõik läksid jube elevile. Mina tegin koomiksi Ükssarvest ja Koerast. Väga tore oli.“

You are here: Home Ajaveeb Lugemisprojekt "Minu väike raamatukogu"