Spordinädal 2018 Alavere Põhikoolis

Neljandat korda aset leidev Euroopa spordinädal toimus kõigis EL-i liikmesriikides 23.09 – 30.09.2018.

Alavere Põhikool osales Euroopa spordinädalal kolmandat korda ning terve nädala vältel toimus koolis mitmeid erinevaid spordiga seotud tegevusi.

Esmaspäeval võtsid kõik õpilased osa pargijooksust. 1.-3. klassi poisid ja tüdrukud jooksid eraldi ühe ringi, 4.-5. klassi lapsed koos kaks ringi ning 6.-7. ja 8.-9. klassid kolm ringi. Kõik õpilased said energiavarude taastamiseks pähkleid.

Teisipäeval olid aktiivse linnuvaatlusega hõivatud 4.-6. klassid,1.-3. klassid osalesid Vigurivända jalgrattavõistlusel.

Kolmapäeval sisustasid õpilasesinduse liikmed õpilaste vahetunde, mängiti "Kulli", "Kassi ja hiirt", "Kartulit". JJ Street tantsutüdrukud käisid tutvustamas põnevat etendust, mida igaüks saab peatselt Tartusse vaatama minna. Alavere noored viib kohale ja toob tagasi tellitud buss.

Neljapäeval käis Indrek Lillsoo Alavere Põhikooli õpilastele käsipalli tutvustamas. Ta rääkis lühidalt spordiala olemusest, reeglitest ning tegi õpilastega harjutusi. Mängiti ka käsipalli võistkondades. Indrek Lillsoo andis teada, et HC Kehra võtab vastu uusi liikmeid Kehras toimuvate treeningute erinevatesse vanusegruppidesse. Vahetundide ajal said õpilased aktiivselt tantsida Just Dance mängu saatel.

Reedesed tunnid said kehaliselt aktiivselt sisustatud aineõpetajate poolt. Päeva tipphetk oli see, kui koolimajja sisenes 24 politseiriietuses inimest (igasse klassi jagunes neid kaks kuni kuus). Terve tunni vältel vesteldi õpilastega hetkel aktuaalsetel teemadel ning näidati töövarustust.

Lühike fotoseeria nädalast on SIIN!

You are here: Home Ajaveeb Ajaveeb Spordinädal 2018 Alavere Põhikoolis