Matemaatika on imeline!

3.-7. veebruarini toimus meie koolis matemaatikanädal, mille eesmärgiks oli innustada õpilasi matemaatikat nautima ning  kõikjal meie ümber märkama. Nädala jooksul toimusid väga mitmed ettevõtmised. Terve eelmise nädala ja ka veel sel nädalal toimub pranglimise võistlus, kus selgitatakse välja iga klassi parim pranglija. Esmaspäevast reedeni toimus 4.-9. klassi õpilastele Gomokuturniir, kus selgitati välja samuti klassi parimad.

Gomokuturniiril olid parimad:
4. klass - Jana, Kadri-Liis ja Ivar
5.-6. klass - Rando, Carina Maris ja Jaan
7. klass - Mark, Janet ja Aleks
8. klass - Janeli, David ja Ege
9. klass - Kärolain, Diana ja Hendrik

Neljapäeval toimus 9. klassile Anija valla finantsjuhi Maarja Sikuti loeng "Matemaatikateadmiste kasutamine igapäevaelus".
1.-4. klassile toimus matemaatikavõistlus "Nuputa", mille tarbeks oli õpetaja Maimu vahvaid ülesandeid välja otsinud.

Terve nädala jooskul tehti kunsti- ja tööõpetuse tundides töid, mis olid inspireeritud matemaatikast. Töödest pandi üles ka näitus.

You are here: Home Ajaveeb Ajaveeb Matemaatika on imeline!