Loeng "Turvaliselt internetis"

Tänapäeval on interneti kasutamine õpilaste seas nii tavapärane, et ilma selleta ei kujuta oma tegemisi enam ette. Reedel, 15. novembril toimus 5.-9. klassi õpilastele loeng "Turvaliselt internetis".

Loengu viis läbi Alavere kooli vilistlane Klaid Mägi, kes on Rahandusministeeriumi valitsemisala infoturbejuht, kelle igapäevasteks tööülesanneteks on Rahandusministeeriumi, Maksu- ja Tolliameti, Statistikaameti ning Riigi tugiteenuste keskuse infoturbe tagamine ning andmekaitse korraldamine.

Loeng oli huvitavalt üles ehitatud ning pani mõtlema internetis valitsevate ohtude üle. Igaüks kujundab oma maine piltidega, mida üles paneb ning komentaaridega, mida kirjutab. Rõhutati, et internetis ei ole võimalik anonüümselt toimetada, nagu palju õpilased arvavad. Jagati nippe, kuidas oma turvalisust tagada.

You are here: Home Ajaveeb Ajaveeb Loeng "Turvaliselt internetis"